UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU W NOWEJ LOKALIZACJI (FILM)

Za nami najważniejsze wydarzenie roku szkolnego 2018/2019 – OTWARCI E  OŚRODKA W NOWEJ LOKALIZACJI! Na tę chwilę czekaliśmy  z utęsknieniem!  Uroczystość otwarcia miała bardzo uroczysty charakter i składała się  z dwóch części. Najpierw 15 IX miał miejsce wspaniały koncert w Europejskim Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego w Lusławicach : DWUDNIAKI NA 4 PORY ROKU ! Specjalnie dla naszych podopiecznych zagrała cudowna Sinfonietta Cracovia pod dyrekcją Jurka Dybała.  Po 4 Porach Roku oprowadzała nas  pani Danuta Augustyn,  wprowadzając  wszystkich w niezwykły świat muzyki Vivadiego.  Następnie do tanga zaprosił zebranych gości koncertmistrz Sinfonietty Maciej Lulek wraz solistami oraz tancerzami Anną i Marcinem Sieprawskimi. Wyrażamy wielkie uznanie i wdzięczność  dla muzyków za wspaniałą ideę dzielenia się dobrem. Nasi podopieczni wyrazili swe podziękowania wręczając  przyjaciołom i dobroczyńcom  Ośrodka symboliczne Akwarelki.

W poniedziałek  16 IX miało miejsce kolejne , po niedzielnym koncercie w Lusławicach, szczególne dla nas wydarzenie, na które czekaliśmy od dawna – Inauguracja Roku Szkolnego w nowej lokalizacji. Nasze marzenia o komfortowych warunkach, a co za tym idzie jeszcze lepszej efektywności naszych terapeutycznych działań stały się rzeczywistością, którą przypieczętowało poniedziałkowe przecięcie wstęgi przez zaproszonych gości oraz członkinie Rady Rodziców a także poświęcenie budynku przez biskupa Andrzeja Jeża. Przekazany został również przez Starostę Romana Łucarza 20 osobowy bus, zakupiony specjalnie z myślą o naszych wychowankach. Otwiera nam to kolejne możliwości!!! Nasza radość nie zna granic. Jesteśmy wzruszeni, że tylu dobrych ludzi pojawiło się na naszej niejedokrotnie wyboistej drodze i wspierało nas na tak wiele sposobów. Jeszcze raz DZIĘKUJEMY❤ Dziękujemy również wszystkim naszym Rodzicom – za Wasze wsparcie, codzienne rozmowy, porady i zapewnienia, że najważniejsze to być RAZEM.

Zadanie współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.