Koncert Charytatywny – Dwudniaki na Cztery Pory Roku

Zapraszamy na muzyczno – charytatywne wydarzenie sezonu! Koncert  na rzecz naszych Podopiecznych  – muzyczne otwarcie nowej siedziby Ośrodka. Spotykamy się 16 września o godzinie 19.00 w Europejskim Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego w Lusławicach. Zagra wspaniała Sinfonietta Cracovia! Poniżej znajduje się list wyjaśniający cel imprezy.

 

Jak zarezerwować miejsce na koncert?

Najpierw wpłacamy cegiełkę-darowiznę na konto stowarzyszenia Prometeusz: 67 10 20 4955 0000 71 02 0055 5425.  Przyjmujemy wpłaty od 1 września. Zwyczajowo przyjęte jest, że minimalna kwota jednej cegiełki zaczyna się od 100 zł. Jeśli jesteście Państwo w stanie wesprzeć nas większą kwotą  – będziemy bardzo wdzięczni! Jedna cegiełka (o wartości 100zł lub więcej) upoważnia jedną osobę do uczestniczenia w koncercie. Chcąc zarezerwować więcej miejsc – należy opłacić więcej cegiełek.

Po wpłaceniu cegiełek wysyłamy maila na adres: gimgora@wp.pl z informacją, ile miejsc chcecie Państwo zarezerwować  – pamiętając, że jedna cegiełka jest dla jednej osoby.

Następnie otrzymacie Państwo maila z potwierdzeniem i podziękowaniem. Już bardzo dziękujemy!

Prosimy również o przekazywanie dalej informacji o koncercie!

  

Szanowni Państwo, drodzy Przyjaciele

Po ponad czterdziestu latach działalności Ośrodka na rzecz dzieci z niepełnosprawnością umysłową w Zbylitowskiej Górze nasza placówka przeniosła się do nowego obiektu w Dwudniakach. Wraz z nią Stowarzyszenie Prometeusz. Stowarzyszenie dzięki Państwa hojności pomaga dzieciom i ich rodzinom zmniejszać trudy niepełnosprawności i przeżywać sens życia.

 

16 września dzięki cudownym ludziom z Sinfonietty Cracovii i Europejskiego Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego w Lusławicach, odbędzie się wyjątkowy koncert charytatywny, do którego współorganizowania gorąco Państwa zapraszamy. Dochód z koncertu zostanie przeznaczony między innymi na muzykoterapię oraz hipoterapię.

 

Idea charytatywności opiera się na następujących działaniach: przed koncertem, we wrześniu wpłacamy cegiełkę lub cegiełki na konto Stowarzyszenia Prometeusz. Zwyczajowo przyjęte jest, że jedna cegiełka zaczyna się od 100 złotych. Jedna cegiełka upoważnia do rezerwacji jednego miejsca. Po wpłaceniu cegiełki lub cegiełek Darczyńca wysyła na adres mailowy informacje ile miejsc chce zarezerwować. Np. wpłacając 100 złotych rezerwujemy w sposób naturalny miejsce dla jednej osoby, ale można też zarezerwować jedno miejsce wpłacając dowolnie większą darowiznę. Informacje o ilości rezerwacji pomogą nam w organizacji koncertu. Miejsca nie będą numerowane. Więcej informacji pod numerami tel: 509 387 906 lub 600 202 393.

 

Prosimy Państwa o rozpowszechnianie informacji o koncercie i jego charytatywnej idei. Zaplanujcie niedzielny wieczór 16 września w Lusławicach i bądźcie z nami tego dnia. Zostańcie też Honorowymi Gospodarzami i zapraszajcie swoich Przyjaciół na koncert.

 

Z wdzięcznością organizatorzy

 

biuro cegiełek (od 1 września): Witold Tadel 606 764 841

Nr konta: 67 10 20 4955 0000 71 02 0055 5425

facebook.com/SOSWZbylitowskaGoraDwudniaki

e-mail: gimgora@wp.pl

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.