Jak do nas dojechać? To takie proste!

Kochani – już 3 września zobaczymy się z naszymi Uczniami po 2 miesiącach rozłąki. Przypominamy jak dojechać do naszego nowiutkiego budynku:
SOSW Wierzchosławice – Dwudniaki zlokalizowany jest zaledwie 6 km od Tarnowa. Miejsce tak blisko miasta, a zachwyca wspaniałą przyrodą, ciszą i spokojem. Jak dojechać do nas? Dla zmotoryzowanych mapka znajduje się na naszej stronie soswprometeusz.pl w zakładce: KONTAKT . Dla zwolenników komunikacji publicznej prezentujemy poniższe rozkłady jazdy busów kursujących na trasie: TARNÓW – SOSW DWUDNIAKI – TARNÓW. Bilety w cenie komunikacji miejskiej zachęcają do korzystania z tego praktycznego środka transportu.
Jeśli zdecydujecie si e Państwo na komunikację publiczną wystarczy wsiąść w busa w Tarnowie k. teatru lub na skrzyżowaniu ul. Szujskiego/Rolnicza albo w Mościcach na placu MPK i po 15 min. wysiadamy pod szkołą w Dwudniakach. Można też wsiąść w busa z ul. Szkotnik w Tarnowie i za rondem w Wierzchosławicach wysiąść na przystanku Wierzchosławice Muzeum Witosa.

UWAGA! WSZYSTKICH WYCHOWANKÓW DO OŚRODKA DOWOŻĄ BUSY Z KAŻDEGO MIEJSCA POWIATU . Gminy mają obowiązek zorganizowania dowozu, albo refundacji kosztów dojazdu dzieci do szkół. Niepełnosprawne dziecko gmina ma obowiązek dowieźć tam, gdzie zechcą rodzice. ZATEM DO ZOBACZENIA W SOSW w DWUDNIAKACH!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.