Wielki sukces

Na tę wiadomość czekaliśmy z wielka niecierpliwością i równie wielka nadzieją. W dniu 20 marca Zarząd Województwa Małopolskiego przyjął uchwały dotyczące przyznania środków finansowych dla samorządów, które składały wnioski dotyczące dofinansowania działania „Odnowa obszarów wiejskich”.

Z ogromną radością i satysfakcją informujemy, że Powiat Tarnowski otrzymał dotację  w wysokości 5,4 mln złotych na realizację naszej nowej siedziby w Wierzchosławicach-Dwudniakach.

To ogromny sukces Zarządu Powiatu Tarnowskiego  i Wydziału Rozwoju Powiatu gdyż o wspomniane  środki unijne  w ramach konkursu grantowego walczyło wiele samorządów gminnych i powiatowych. Nasz Powiat jako jedyny w Małopolsce uzyskał dofinansowanie.

Jesteśmy pewni, że pozyskane środki pozwolą na jak najszybsze zrealizowanie inwestycji w Dwudniakach i rozwinięcie naszych działań edukacyjnych i terapeutycznych w pełnym zakresie, tak jak zaplanowaliśmy.

Zapraszamy do śledzenia postępów prac  budowlanych naszej nowej siedziby w Dwudniakach na facebooku https://www.facebook.com/SOSWZbylitowskaGoraDwudniaki

Zadanie współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.