Wyczekiwany Gość (Film)

Początek grudnia wniósł do Ośrodka przedświąteczną radość i wiele niespodzianek. Przede wszystkim  przybył święty Mikołaj, wzbudzając u podopiecznych mnóstwo emocji. Samo spotkanie z Mikołajem przyniosło tak wiele wrażeń, że prezenty okazały się tylko dopełnieniem wspaniałej atmosfery. Każde dziecko otrzymało wymarzony podarunek. Mikołaj sprawił podwójną radość, wręczył bowiem każdemu aż dwa worki łakoci. Milusińscy odwdzięczyli się świętemu serdecznym śpiewem i własnoręcznie przygotowanymi upominkami.

Dziękujemy młodzieży oraz nauczycielom z Zespołu Szkół Licealnych i Technicznych im. Jana Pawła II w Wojniczu, którzy już kolejny raz zorganizowali wspaniałe mikołajki w naszym Ośrodku, dostarczając podopiecznym tak wiele radości.

Dziękujemy także naszym sponsorom, którzy rok w rok wykazują się wielką szczodrobliwością i dobrocią serca. Wyrazy wdzięczności składamy  na ręce p. Krysi  i p.  Mariolki, które od wielu lat niestrudzenie wskazują św. Mikołajowi drogę do naszego Ośrodka.

 

Dzięki hojności naszego  sponsora – GRUPY AZOTY-   każde dziecko otrzymało aż 2 wspaniałe paczki!   W imieniu obdarowanych dzieci dziękujemy GRUPIE AZOTY za wielką, ustawiczną  troskę o naszych podopiecznych!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.