Trójmiasto w trzy dni (Film)

Kilkunastu podopiecznych przeżyło niezapomnianą przygodę na Pomorzu.

Odkrywcy  poznawali uroki Trójmiasta w niecodziennej,  wiosennej odsłonie. Pobyt w klimatycznym Gdańsku, Sopocie i w Gdyni obfitował w bogactwo doświadczeń i  atrakcji.

Słoneczny Sopot rozbudzał tęsknotę za nadchodzącym latem.  Podopieczni podziwiali ten wspaniały nadmorski kurort z wieży latarni morskiej oraz z  najdłuższego w Europie drewnianego molo. Słoneczne promienie sprawiały, że wszyscy czuli się jak w sezonie!

Gdynia zachęcała do spacerów po urokliwym trakcie  Bulwaru Nadmorskiego, z którego rozpościera się wspaniały widok na morze bałtyckie.  Piękne krajobrazy oferowała także śródmiejska Kamienna Góra. Największe atrakcje czekały jednak w Akwarium Gdyńskim, gdzie młodzi odkrywcy podziwiali niezwykłe gatunki ryb, płazów i gadów z najodleglejszych zakątków świata. Wspaniałą okazją do rozbudzenia ukrytych pasji oraz poznawania świata był pobyt w Centrum Nauki EKSPERYMENT.  To  wyjątkowa przestrzeń, która w każdym zakątku  inspiruje, zachwyca i uczy.

Kolejne atrakcje czekały w Gdańsku.  Nasi wychowankowie poznawali uroki tego nadmorskiego miasta nie tylko w czasie spacerów po klimatycznym Długim Targu, ale przede wszystkim podczas widokowego rejsu stylizowanym pirackim statkiem po Zatoce Gdańskiej. Niemniejszych emocji dostarczyła także wycieczka do Zoo. Każdy z zaciekawieniem przyglądał  się dzikim zwierzętom, które po zimowej stagnacji rozkoszowały się pierwszymi promieniami  wiosennego słońca.

Zwiedzanie Trójmiasta stało się  niezwykle wartościowym, dającym wiele emocji doświadczeniem. Na każdy dzień przygotowaliśmy coś innego, coś zajmującego i fascynującego. W ten sposób zwiedziliśmy Trójmiasto łącząc wypoczynek z nauką a relaks z poznawaniem.

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM, DZIĘKI KTÓRYM TEN WYJAZD BYŁ MOŻLIWY. SZCZEGÓLNE PODZIĘKOWANIA KIERUJEMY DLA FIRMY  „GREINPLAST  BIS”  ŁADNA 15. DZIĘKUJEMY TAKŻE STOWARZYSZENIU PROMETEUSZ ZA DOFINANSOWANIE WYCIECZKI

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.