XVI Przegląd Kolęd i Pastorałek (FILM)

Jak co roku  w okresie zimowym w kościele parafialnym w Zbylitowskiej Górze na miejsce niecodzienne wydarzenie. Już od 16 lat spotykamy się z naszymi Przyjaciółmi, aby wspólnie kolędować i cieszyć się tak wyczekiwanym spotkaniem. Choć na zewnątrz wieje, a mróz szczypie policzki – nasze serca są gorące, a buzie uśmiechnięte. Ale jak tu się nie uśmiechać, gdy mali  i nieco więksi wykonawcy rozgrzewają nas pięknymi  ( a w tym roku również  energetycznymi) aranżacjami  tych znanych i mniej znanych kolęd i pastorałek.

Jury pod przewodnictwem Naszej Niezawodnej Pani Symfonietki Danusi Augustyn miało bardzo trudne zadanie wyłonienia Grand Prix  wśród wszystkich uczestników. Okazało się to niemożliwe, dlatego,  aby sprawiedliwości stało się za dość Grand Prix tegorocznego Przeglądu Kolęd  i Pastorałek otrzymali wszyscy uczestnicy imprezy. Zwycięzcom gratulujemy. Do zobaczenia za rok!

Dziękujemy za przybycie i serdecznie pozdrawiamy młodych artystów z Przedszkola nr 23 w Mościcach, Szkoły Podstawowej w Zbylitowskiej Górze, Społecznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Tarnowie, Ośrodka Caritas z Jadownik Mokrych. Szczególne podziękowania dla uczniów z Zespołu  Szkół Muzycznych w Tarnowie za uświetnienie naszego spotkania wspaniałym występem.

 

FRAGMENT WYSTĄPIENIA NASZYCH WYCHOWANKÓW POD NIEPOWTARZALNĄ BATUTĄ  PRZEMKA

więcej filmików na naszym Facebooku https://www.facebook.com/SOSWZbylitowskaGoraDwudniaki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.