Rodzina to My (FILM)

Dzień Rodziny zgromadził nauczycieli, dzieci i rodziców na wspólnym świętowaniu Dnia Matki, Dnia Ojca i Dnia Dziecka. Coroczne, plenerowe święto ma już swoją długoletnią tradycję. W jego przygotowanie włączają się wszyscy wychowankowie i pracownicy naszego Ośrodka. Podczas tej rodzinnej imprezy dzieci w szczególny sposób okazują swoim najbliższym miłość i wdzięczność. Spotkanie na świeżym powietrzu, w otoczeniu przepięknej parkowej zieleni tworzy także bardzo korzystny grunt do integracji społeczności szkolnej ze środowiskiem rodzinnym wychowanków oraz zachęca do bliższego poznania życia Ośrodka.

Sceniczne prezentacje pod sklepieniem czerwcowego nieba rozpoczęli najmłodsi uczniowie, którzy przygotowali dla swoich najbliższych radosne piosenki i wzruszające wiersze. Po tak znamienitym wstępie na scenie pojawiali coraz to nowi wykonawcy, przedstawiając swoje umiejętności wokalne i taneczne. Promiennym akcentem Dnia Rodziny były humorystyczne konkursy z udziałem rodziców. Komiczne sytuacje wzbudzały wielką radość szczególnie wśród najmłodszych uczniów. Nie był to jednak koniec niespodzianek! Nauczyciele wraz z wychowankami przygotowali dla wszystkich atrakcyjne przedstawienie. Przebrani w barwne stroje, wspaniale odegrali bajkę o Królewnie Śnieżce i Siedmiu Krasnoludkach. Wszystkie występy dostarczyły wiele wzruszeń i zostały uwieńczone gromkimi brawami. Tegoroczna uroczystość została uświetniona także obecnością uczniów Zespołu Szkół Technicznych z Mościc, którzy przygotowali dla naszych milusińskich wiele wspaniałych piosenek, zabaw i konkursów.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie tegorocznego Dnia Rodziny. Szczególnie dziękujemy wszystkim Rodzicom za przybycie oraz za wspaniałą zabawę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.