Zwiedzamy Stolicę

Podopieczni naszego Ośrodka   przeżyli pełną wrażeń  edukacyjną wycieczkę do  WARSZAWY. Trzydniowy pobyt w Stolicy obfitował w moc atrakcji i wrażeń, wspaniale łącząc  wypoczynek z edukacją.

Przygoda rozpoczęła się od  zwiedzania najnowocześniejszego obiektu sportowego w Polsce – STADIONU  NARODOWEGO. Nasi  milusińscy byli zachwyceni kolejnymi odsłonami PGE Narodowego. Czuli się jak prawdziwe gwiazdy sportu!   Po „piłkarskich” emocjach podopieczni realizowali historyczno – edukacyjny aspekt wycieczki zwiedzając zabytkowy  zespół  Starego Miasta z Traktem Królewskim. Przemieszczając się po Stolicy młodzi turyści mieli także wspaniałą, niecodzienną  okazję i wielka frajdę przejażdżki metrem!

Bezchmurne niebo zachęcało do spędzenia czasu również na łonie natury. Aktywnemu wypoczynkowi na świeżym powietrzu sprzyjał wspaniały klimat  zespołu parkowo – ogrodowego w Sulejówku. Malowniczy spacer połączony z rekreacją dostarczył wszystkim wspaniałych przeżyć estetycznych i kulturalnych.

Prawdziwą  okazją do poznawania świata był pobyt w Centrum Nauki EKSPERYMENT. To wyjątkowe miejsce, które nie tylko kształci,ale też  inspiruje i  zachwyca.  Dzięki unikatowej technologii nasi podopieczni doświadczyli także  niesamowitych przeżyć podczas   multimedialnego pokazu  w PLANETARIUM .

Wspaniałym dopełnieniem wycieczki był pobyt w  MAGICZNYCH  OGRODACH w Janowcu.  To niesamowita przestrzeń,   przykuwająca uwagę i wzbudzająca zachwyt w każdym zakątku,  aktywująca wszystkie zmysły, pobudzająca ciekawość oraz kreatywność młodych gości, których nic tutaj nie ogranicza! Tego nie da się  opisać , to trzeba przeżyć!

DZIĘKUJEMY  ORGANIZATOROM,  STOWARZYSZENIU PROMETEUSZ oraz  panom: Tomaszowi  Czerny  i Łukaszowi Radwańskiemu za dofinansowanie TAK WARTOŚCIOWEJ  WYCIECZKI.